Doprava letiště

Passenger service
poskytuje následující služby

Passenger Service - Váš osobní dopravce

Společnost Passenger service nabízí dopravu osob na letiště Vídeň, Praha-Ruzyně, Brno-Tuřany, Ostrava-Mošnov, Bratislava a jiná evropská letiště (letiště Budapešť, letiště Berlín apod.) luxusními vozy za nejnižší ceny na trhu. Zajišťujeme také dopravu maloobjemných zásilek kamkoliv dle Vašich požadavků a v neposlední řadě nabízíme pronájem svatebních vozidel i s řidičem pro vaše výjimečné okamžiky.
Doprava letiště

Osobní doprava letiště

Passenger service pro Vás zajistí kompletní dopravní servis při cestování na/z letiště v rámci ČR i EU. Zorganizujeme Vaše firemní cesty ať už jednorázové nebo dlouhodobé..

Více o službě
Doprava letiště

Skupinová doprava letiště

Samozřejmostí u naší firmy je, že všechny naše nabízené služby provádíme jak pro jednotlivce tak i pro více osob a velké skupiny. Odvezeme Vás luxusními prostornými vozy až pro 8 cestujících..

Více o službě
Doprava letiště

VIP doprava

Jelikož se společnost Passenger service snaží pokrývat potřeby všech našich klkientů, ke kterým patří i velmi významné osobnosti z celého světa a to předeším top manažeři z nadnárodních..

Více o službě
Doprava letiště

Express doprava zásilek

Passenger service se věnuje nejen osobní přepravě, ale i dopravě objemových zásilek do hmotnosti 1,5 t. Na Vaši objednávku jsme schopni zareagovat do 1 hodiny od jejího podání..

Více o službě
Doprava letiště

Pronájem vozidel na svatbu

Naše VIP služby si získaly výbornou pověst, a proto nechte nás postarat se o dopravu na tak důležitý den vašeho života. Dopřejte si jedinečný komfort a dokonalé sladění vaší svatební kolony.

Více o službě
Doprava letiště

Půjčovna aut

Potřebujete si půjčit levně automobil na úrovni? Rádi Vám doporučíme našeho partnera, který se pronájmem automobilů zabývá. Jedná se o firmu Auta Olomouc - www.autaolomouc.cz.

Více o službě
Doprava letiště

EcoTaxi

Protože je pro nás Vaše pohodlí opravdu důležité, jezdíme pouze s kvalitními a vždy čistými vozy. Navíc, pokud potřebujete odvézt ve větším počtu osob, nejenže vás svezeme 7 místným vozem, ale na zadních sedadlech se vám nestane, že byste měli kolena u brady.

Více o službě