Doprava letiště

Doprava na letiště
Proč se nechat dopravit od nás?

Kdo jsme a co můžete očekávat?

Společnost Passenger service byla založena za účelem poskytovat moderní dopravní služby, šité zákazníkovi na míru, s naprostou spolehlivostí a bezpečnostními standardy, které jsou v osobní dopravě na prvním místě.

Passenger service ví, že služební cesty jsou dnes součástí každodenního života firem a proto klademe důraz na budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty, kterým poskytujeme bezpečnou, profesionální, nadstandardní a přitom velice ekonomicky přijatelnou dopravu. Passenger service disponuje moderním pravidelně obnovovaným, řádně servisovaným a udržovaným vozovým parkem, který splňuje velmi přísné nároky na bezpečnost a pohodlí našich klientů.

Doprava letiště
Doprava letiště
Doprava letiště
Doprava letiště

Passenger service disponuje moderním pravidelně obnovovaným, řádně servisovaným a udržovaným vozovým parkem, který splňuje velmi přísné nároky na bezpečnost a pohodlí našich klientů.

Naše služby pomohou Vašim zaměstnancům k vyššímu pracovnímu nasazení a to tím, že při cestování jim dopřejeme pohodlí a prostor k načerpání nových sil v přípravě na hlavní cíl služební cesty.

Další nespornou výhodou je, že díky WIFI připojení mohou být Vaši zaměstnanci či obchodní partneři neustále dostupní na mobilním telefonu, počítači či e-mailu.